Apie mus

Esame oficialus gamintojo – „Les Trovac Industries“ (ITL), Kanada, atstovas Lietuvoje.
1960 m. kompaniją įkūrė Žakas Bruno, garsus centrinių siurbimo sistemų ekspertas, kuris padarė prielaidą, kad galės pasiūlyti geresnę dulkių valymo sistemą nei tuomet rinkoje esančios. Po daugelio bandymų ir tyrimų buvo sukurtas ilgai lauktas centrinis dulkių siurblys, kurį šiandien lengva atpažinti pagal firminę spalvą – „Burgundijos raudona“.

Tais pačiais metais kompanijos ITL produkcija tapo aukštos kokybės standarto sinonimu. Kompanijos centrinis biuras įsikūręs Monrealyje. Čia randasi ir 10 000 kv.m. gamykla su pačia naujausia ir moderniausia įranga. Didelė atstovybė įsikūrusi ir Prancūzijoje, iš kur produkcija pristatoma į Europos šalis ir Aziją.

Revoliucinis dizainas, įspūdingos galimybės, itin tylus veikimas, aukšta kokybė ir neginčijamas patikimumas – dėka šių savybių centriniai dulkių siurbliai „Cyclovac“ tapo populiarūs ne tik Kanadoje, bet ir visame pasaulyje.

Šiandien kompanijos prezidentas yra Markas Bruno (Žako Bruno sūnus). Jau daugiau nei 60 metų „Les Trovac Industries“ yra didžiausia centrinių dulkių siurbimo sistemų gamintoja Kanadoje.

Ši sistema yra žinoma visame pasaulyje dėl savo patvarumo, naujoviškų technologijų ir itin puikių eksploatacinių savybių, akivaizdžiai pranašesnių už įprastus nešiojamus dulkių siurblius.

„Cyclovac“ centrinė dulkių siurbimo sistema

 • Tai veiksminga, paprastai įdiegiama ir naudojama centrinė dulkių siurbimo sistema.
 • Galime pasiūlyti gausybę praktiškų priedų, tokių kaip: iš sienos ištraukiamų žarnų sistemos „Retraflex 2“ sistema, „Wally Flex“, „Vroom“ pagalbinės žarnos, virtuviniai semtuvėliai ir t.t.
 • Centrinė dulkių siurbimo sistema yra galingesnė, nei nešiojami dulkių siurbliai ir pašalina 100% dulkių iš namų, ko negali padaryti nei vienas nešiojamas siurblys.
 • „Cyclovac“ centrinis siurblys gali būti įdiegtas tiek nuosavuose namuose, tiek butuose bei kotedžuose. Sistemą galite įsirengti patys, naudodami mūsų instaliavimo rinkinius. Tai yra tikrai paprasta!
 • „Cyclovac“ centrinės siurbimo sistemos yra specialiai pagamintos valyti mažus ir labai didėlius plotus. Renkantis sistemą papildomai reikia atsižvelgti ir į kitus svarbius aspektus, tokius kaip: vamzdynų sistemos ilgis, vakuuminių rozečių ir papildomų priedų skaičius.
 • Jei abejojate, kurį centrinį dulkių siurblį pasirinkti ir kuriuose vietose atlikti vakuuminių taškų montavimą – kreipkitės į mus ir mūsų specialistai patars, suprojektuos bei įrengs „Cyclovac“ dulkių siurbimo sistemą.
 • Centrinė dulkių siurbimo sistema gali būti sumontuota ne tik naujame pastate, bet ir jau pastatytame. Kreipkitės dėl mūsų specialistų paslaugų ir mes pasiūlysime idealiausią variantą atitinkantį Jūsų poreikius!

Kaip veikia „Cyclovac“ centrinė dulkių sistema

Vis daugiau Lietuvos namuose, butuose ir apartamentuose įrengiama „Cyclovac“ centrinių dulkių siurbimo sistemų. Centrinis dulkių siurblys pasaulyje nėra naujovė, o neatsiejama inžinerinės sistemos dalis, kaip pavyzdžiui vėdinimas ar oro kondicionavimas.

Taigi, kaip ši sistema veikia? Centrinis siurblys montuojamas pagalbinėje patalpoje (garažas, rūsys, pagalbinis kambarys, balkonas ir pan.). Nuo jo išvedžiojami specialūs antistatiniai vamzdžiai, kurie slepiami grindyse, sienose, arba lubose. Po apdailos darbų matomos tik vakuuminės rozetės.

Kaip naudojama sistema? Jei suinstaliuojama paprasta, nešiojamos žarnos sistema, tai atsinešę žarną, pajungiate ją į vakuuminę rozetę. Toliau, paspaudus mygtuką ant rankenos pradedate komfortiškai, praktiškai be garso (girdimas tik oro judėjimas antgalio ir siurbiamo paviršiaus vietoje) siurbti. Nereikia tampyti sunkų buitinį siurblį, nelieka jokių dulkių, net ir mažiausių (kurios lieka patalpoje, naudojant paprastus, nešiojamus, dulkių siurblius).  Jei suinstaliuojama „Retraflex 2“ sistema, tai atidarius vakuuminio lizdo apdailini dangteli ištraukiate žarną tiesiog iš sienos ir užfiksavę ją pradedate siurbti patalpas. Vėliau siurblys tiesiog ją susiurbia atgal į vamzdyną. Daugiau informacijos galite gauti čia: http://www.retraflex.lt

 

„Cyclovac“ sistemos privalumai:

 • 100% dulkių pašalinimas. Sveikas patalpų oras. Dulkės ir alergenai surenkami į dulkių maišą, ar talpą, o oro srautas su mikro dalelėmis yra pašalinamas į lauką.
 • Komfortas. Gerina savijauta. Išnyksta dulkės sukeliančios alergijos bei astmos simptomai.
 • Kruopštus interjero valymas. Specialūs antgaliai bei šepečiai kruopščiai išvalys baldus ar interjero elementus. Nuo paviršių pašalinamas antistatinis krūvis.
 • Tylus būdas išvalyti namus. Centrinis dulkių siurblys yra montuojamas nuošalesnėje patalpoje, kad triukšmas netrikdytų kitų šeimos narių. Nuo šiol siurbdami namus nepažadinsite miegančių šeimos narių, ar galėsite tuo pat metu net kalbėti telefonu!
 • Itin didelis galingumas. Didelės siurbimo galios dėka namus sutvarkysite daug greičiau.
 • Labiau tausojamas namų interjeras, nes žarnos įmautos į specialias nailono kojines. Dauguma antgalių gaminami iš arklio šerių, kurie nebraižo paviršiu.